Jarní SM-S4315R Vysoký Točivý moment Serva 13.5 kg/60g W/Kovová Kola a Dvojitá Ložiska Kontinuální Rotace pro RC Robot

Nový produkt

331.27 Kč

581.12 Kč

-43%

Štítky:

robbot, robot hračka, rc trik, kontinuální servo nízké, modrá poly, 360 servo motor, rc servo jaře, 360 ° servo motor, kontinuální servo velké, servo

Popis:

SM-S4315R je standardní servo, který byl postaven na Jaře RC speciálně pro kontinuální otáčení. To má dvě kuličková ložiska na výstupní hřídel pro snížení tření, a nabízí snadný přístup ke zbytku-bod nastavení potenciometru. V podstatě, to je převodový motor, který může být řízen RC servo controller. To není obvykle používá jako servopohon, jak tam je žádný způsob, jak velící ji přesunout na konkrétní pozici, jako standardní RC servo.

SM-S4315R kontinuální rotace serva převádí RC servo polohy impulsů v kontinuální rychlosti otáčení. Výchozí zbytek bodem je 1,5 ms, ale to může být upravena pomocí malého plochého šroubováku otočte středním bodu polohového regulátoru (viz technické Kreslení). Pulzní šířky nad ostatní bod výsledek v proti směru hodinových ručiček se rychlost zvyšuje, jak puls se zvyšuje; puls šířky pod odpočinku bod za následek otáčení ve směru hodinových ručiček se rychlost zvyšuje, jak se šířka pulzu snižuje. Normální serva mohou být přizpůsobeny pro kontinuální otáčení použít, ale problém je, že řada postojů, které vedou v motoru byl zastaven nebo působí na méně než maximální rychlost je velmi úzký.

Kontinuální rotace serva, v závislosti na poloze povelu, může jít vpřed nebo vzad v různých rychlostech. S upraveným kontinuální rotace serva, polohy rozsah pro různé rychlosti je velmi úzká, takže je obtížné vyrobit konkrétní rychlost.Tyto specializované kontinuální rotace serva jsou lepší, protože mají velmi široký "deadband", takže si můžete být jisti, že motor je zastaven, když si příkaz, a v poloze pro jízdu vpřed nebo vzad pohyb je velmi široký, dávat spoustu rychlost rozlišení.

Značka U-Anděl-1988
Původ KN(Původu)
Čtyři-Pohon kola Atributy Další
Upgrade Díly/Příslušenství Další
Číslo Modelu BR304
Rozvor Šrouby
Technické parametry Hodnota 2
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Serva
Množství 1
Pro Typ Vozidla Bajas
Materiál Kovové
Nástroj Dodávky Další
RC Díly A Accs Serva

Související produkty