Populární Přenosné 4 V 1 Dávkovač tekutého mýdla Láhev Otočit Krém, Šampon, Sprchový Gel Sub-láhev Cestovní Emulze Stáčení

Nový produkt

154.94 Kč

258.16 Kč

-40%

Štítky:

eko šampon, láhev plastová šampon, šampon cestování, tekuté cestování, obejít, dávkování mýdla, tekutý rozprašovač, sklo šampon, portabl, Cestování

Popis

100% nové, vysoce kvalitní

Barva: jak je znázorněno

Velikost: 168*67mm

funkce:

1. Cestovní Láhev: Použijte inteligentní 4-v-1 krém gel cestovní zásobník vody zjednodušit způsob, jakým vaše cestovní zůstane čerstvé! Jednoduše použijte šampon, kondicionér, tělové mléko, sprchový gel, sérum, krém na ruce, atd. pouhým otočením horní části.

2. Již nemusíte listovat mnoho lahví, které může trvat až cenný zavazadlový prostor. Tento 4-v-1 krém gel cestovní dávkovač může pojmout až 4 cestovní láhve a umístit je na jedno místo, aby jim brání válcování.

3. Nepropustné: Použití 4-v-1 krém gel cestovní zásobník vody, aby se zabránilo úniku a rozlití, nechte šampon šířit všechny vaše věci! Každý z nich je nepropustné, i když vaše zavazadla hity a hity tak něco.

4. Skvělý společník na cesty: kompaktní, odolný, vysoce kvalitní, odolný plast, to je praktický a vhodný společník na cesty. Skvělé studenty, cestovatele, sportovce, profesionály, atd.

5. Snadné použití: Naplňte mini cestovní láhev s tekutinou dle vašeho výběru. Místo, každá značka v 4-v-1, krém, šampon, gel, cestovní dávkovač, ujistěte se, že tryska je směrem ven. Otočte horní uzavřít ve směru hodinových ručiček. Najít a použít láhev, stačí otočit znovu a stiskněte přiřadit. Otočte znovu kryt trysky.

poznámka:

Skutečné barvy se mohou mírně lišit od obrázku v důsledku různých displejů a světelných efektů

Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření

Produkt obsahuje: 1* stáčení

Původ KN(Původu)
Materiál Plastové
Styl Evropa

Související produkty