Rychlovarná Hmyzu Killer, Silný, Velmi Smrtící Bezpečný Elektrický Šok-Typ Mosquito Lampa S Dvěma Zabití Komára Režimu Raketa

Nový produkt

327.11 Kč

467.30 Kč

-30%

Štítky:

fly killer, elektrické komáří raketa, fly zapper, hmyzu killer raketa, fly raketu, fly killer raketa, raketa zapper, bug plácačka, elektrická létat rakety, elektrická létat vrah

Vlastnosti:

--MANUÁL KOMÁŘÍ ZABÍJENÍ REŽIM: Kdy jste si to vyzvednout, že to je elektrický komár plácačka, které mohou aktivně zabíjet komáry.

- INTELIGENTNÍ ANTI-MOSQUITO REŽIM: Náš produkt mohl zabít komáry tím, že uvolňuje elektrický náboj a lákají komáry tím, že vyzařují ultrafialové fyzické světelné vlny. Vestavěné 14 395-400 mm UV LDE lampa korálky mohou být použity jako mosquito killer lampa. Když komár odchyt režim je zapnutý v noci, tento komár-citlivý design bude stimulovat phototaxis komárů a přilákat je do vysoce-napětí elektrický náboj.

--BEZPEČNOST: Náš produkt přijímá tři vrstvy power grid design. Ve stejné době, dvě vrstvy ochrany izolace sítě na obou stranách by mohla zabránit úrazu elektrickým proudem. Intermediate je jemné mřížky. Co víc, proud a napětí je nízké a bezpečné pro lidské tělo. Ale jsou vysoké a silné, pro komáry a mouchy.

- VÝKONNÝ ŽIVOTNOST BATERIE: jediné, co potřebujete dobíjet jednou za měsíc s vestavěnou 1200 mAh velká kapacita baterie. Po plném nabití, manuální režim může být použit pro asi 30 dní, v noci komár režim může být použit pro asi 4 hodiny. Při nabíjení s USB, můžete se obrátit na noc komáří pasti režimu během nabíjení."

Specifikace:

- Materiál: ABS

--Čistá hmotnost: 500g

--Hrubá hmotnost: 520g

--Barva: černá, bílá

--Lithium baterie: 1200mAh

--Ultrafialové vlnová délka: 360-400 nm

--Nabíjecí proud: 60±20mA

--Jmenovitý výkon: 5W

--Velikost: 50*18*3.3 cm

--Packge seznam: Anti-komára plácačka *1; Nabíjecí kabel *1

Funkce Produktu USB Nabíjení
Pracovní Napětí 3000V
Doba Nabíjení Pod 2 Hodiny
Jmenovité Napětí 100-240V
Napájecí Zdroj ELEKTRICKÉ
Materiál ABS
Ok Styl 3-Layer
S Baterií No

Související produkty