50mg Kosmetických kvalitní Suroviny 98% acetyl hexapeptidu-38 Prsu Vylepšení Peptid Proti Stárnutí Nestárnoucí 50 mg

Nový produkt

1 329.22 Kč

1 661.52 Kč

-20%

Štítky:

flexibilní notebook stand, nestárnoucí okamžitě, flex hp, benoquin, kosmetický krém, nestárnoucí krém, ultrazvukové zeleniny podložkou, ve vzduchu vitamin, kosmetický salon styl, hyaluronové asid

Název produktu: zvětšení Prsou Peptid Aktivní složka: acetyl hexapeptidu-38 hmotnost :1 sáček (50 mg ) Odkaz:Adifyline Účinnost a účinek: zvýšení objemu specifické části, například: prsa, hýždě, rty, atd., zvýšení elasticity a vlhkosti pokožky, a zároveň snížit vrásky. Vzhled: bílý prášek HPLC čistota: 98 nebo více Dokumenty/Certifikáty: COA, MSDS a TDS Acetyl hexapeptidu-38 může být inporporated v obličejové předefinování nebo zpevnění prsou formulace,v každém produktu, kde doplňování efekt je žádoucí.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Funkce:

1.Acetyl Hexapeptidu-38 je použit ve snaze snížit viditelné účinky stárnutí tím, že snižuje hluboké vrásky a linky kolem čela a oči.

2.To může obnovit odpovídající vlhkost, potřebná k udržení zdraví a krásnou pleť a doplnit množství kožních lipidů.

3.Acetyl Hexapeptidu-38 je bezpečnější a jemnější alternativou botulotoxinu, že lokálně se zaměřuje na stejné vrásky-vznik mechanismu.

4.To může inhibovat reakce, které způsobí svaly k pohybu smlouvy

----------------------------

Úvod

*Acetyl Hexapeptidu-38 je použit ve snaze snížit viditelné účinky stárnutí tím, že snižuje hluboké vrásky a linky, které se vyskytují kolem čela a oči.

*Acetyl Hexapeptidu-38 inhibuje reakce, které způsobí svaly k pohybu nebo smlouvy.

* Acetyl Hexapeptidu-38 obnovuje odpovídající vlhkost, potřebná k udržení zdraví a krásnou pleť a doplní množství kožních lipidů.

* Acetyl Hexapeptidu-38 je bezpečnější a jemnější alternativou botulotoxinu, že lokálně se zaměřuje na stejné vrásky-vznik mechanismu.

----------------------------

Značka NoEnName_Null
Složka hexapeptidu-38
Číslo Osvědčení GDGF017201503546
Typ Položky Krém
Číslo Modelu hexapeptidu-38
NET WT 50mg
Použití Tvář
Certifikace GZZZ
Pohlaví Žena
Funkce Hydratační
GZZZ YGZWBZ
Země/Region Výroba Čína

Související produkty