Bezdrátové Dálkové Ovládání Auto Vypínač Baterie Odpojte 12V Elektromagnetické Odříznout Voltmetr Zobrazit Vypínače Odpojovač

Nový produkt

871.26 Kč

1 227.03 Kč

-29%

Štítky:

viděl spínače stůl, auto odříznout, odpojte spínač, auto přepínač symbol, baterie dual, 12v odříznout, lancer přepněte klíč, dynaudio vw, bluetooth audio control switch, odpojovač baterie

Instalace Varování:

Produkt nemůže být instalován a používán ve státě baterie vyčerpány.

Je-li baterie vyčerpány, prosím, nainstalujte tento produkt po nabíjení, v opačném případě se produkt může být spálená.

Vlastnosti:

Power on a držte je déle než 2 minuty. Zobrazení napětí baterie napětí vypnutí nebo číslo zobrazené v napájení po dobu 2 minut není použit jako napětí na bázi.

Dálkové ovládání může přímo ovládat napájení a odpojení. Power-pro státní i má baterie nízké napětí automatické vypnutí-off ochranu funkce \(automatic power-off, aby se zabránilo nadále konzumovat, když baterie je nízká), Stiskněte tlačítko remote Power-off tlačítko (B) po automatickém vypnutí. a pak Stiskněte tlačítko power () v Této době, můžete přístroj stále běží po dobu 20 sekund, během kterých vozidlo může být automaticky napájen zpět.

Pod zelené tlačítko, izolace pad je odstraněn a utaženy, aby bylo dosaženo trvalé napájení.(To nemusí být odstraněny na zelené tlačítko pod normální použití dálkového ovládání.Při použití

ruční ovládání, dálkové ovládání by mělo být v moci-off státu. Při dálkovém ovládání je také používán, ruční ovládání by také měla být v moci-off státu.)

obsah balení:

1KS Auto Odpojovač Baterie

1. omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s záruku.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na www.praktickylekar-dubi.cz!

1. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po

2. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.praktickylekar-dubi.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

3.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Pokud Jste Spokojeni S Naším Výrobkem, prosím Zanechat Plné hvězd a Dobrou zpětnou Vazbu Pro nás. Vaše Zpětná vazba nás přiměje DĚLAT to Lépe V Další. Díky!!!

Název Modelu Odpojovač Baterie Vozu
Značka herorider
Typ Materiálu Plastové
Speciální Funkce auto baterie odpojte spínač
Položka Průměr 0inch
Typ Položky Vypínač Baterie
Externí Testování Certifikace ce
Rok 2019
Položka Výška 3.6inch
Položka Délka 10.9inch
Hmotnost Položky 650kg
Šířka Položky 5.9inch

Související produkty