Hadice USB2.0 Mobilní Telefon Endoskop 1,3 MP 5,5 mm 6LED Těžké Tube Channel Klimatizace Automatické Opravy Vodotěsné HD Coms Fotoaparát

Nový produkt

118.18 Kč

128.56 Kč

-9%

Štítky:

db9 usb, kamera pro auto repair, mazací hadice, rs232 usb, 35mm fotoaparát film, klimatizace výfuku, com na usb, klimatizace výfukové hadice, comly, 23mm potrubí kamerou

Hadice USB2.0 Mobilní Telefon Endoskop 1,3 MP 5,5 mm 6LED Těžké Tube Channel Klimatizace Automatické Opravy Vodotěsné HD Coms Fotoaparát

Vlastnosti: 1. Šest LED světla lze nastavit jas i v tmavém prostředí, to může být snadno ovládat, a jas lze nastavit, aby vám poskytne pohodlí.

2. Semi-ocelové lano může být ohnutý a držel v kondici, a byla navštívena v různých uzavřených místech setkat různé použití.

3. Multi-party aplikace, použití výkopu, potrubí, údržba, klimatizace inspekci, kanalizace detekce a údržbu vozidla, atd., malá velikost pouze hrát různé role, použití fotoaparát a video funkce, takže to, že problémy, které nelze vyřešit v minulosti může být vyřešen.

4. Flexibilní použití může prodloužit prostředí, můžete použít mobilní telefon jako displej, snadné zkontrolovat a zkontrolujte, zda cílový stav. Když potřebujete precizní práce, počítač je velký displej se bude hodit, na první pohled.

5. Malé rozměry a nízká hmotnost, front-end fotoaparát má průměr 5,5 mm a ovládací box je umístěn ve střední části (nastavení světla a tlačítko fotoaparátu).

Specifikace:

Jméno: Endoskop

Model: 5,5 mm

Rozhraní: USB 2.0

Pixelů: 1.3 MP

Vodotěsné úroveň: IP67

Kamera: HD coms fotoaparát

Usnesení: 5.5/7.0 mm objektiv je 640*480, 8mm je 1280*720

Rozhraní: Android rozhraní, rozložení USB rozhraní kabel adaptéru

Číslo rámu: 30 snímků za sekundu

Efektivní ohnisková vzdálenost: 3-10cm: 1m/2m/3,5 m/5m

Kabel : 1m / 2m / 3,5 m / 5m

Balení seznam:

1* Endoskop

1* Disk

1* Magnet

1* Hák

1* Boční zrcátko

1* Karta pouzdro

1*OTG propojovací kabel

1* Anglický Manuál

Poznámka:

Tlačítko fotoaparátu, může být použit pouze tehdy, když je použit počítač. Mobilním telefonem můžete pořizovat fotografie pomocí software), můžete nastavit jas šest LED světla, zachytit obraz a vzít fotografii přímo do úložiště v telefonu Android, můžete nahrávat, nahrávat celý proces kontroly, výhodné pro následné pozorování a analýzy. Pro iPhone, Tento produkt není podporován.

Ohnisková Vzdálenost 35 mm
Číslo Modelu Hadice USB mobilní telefon endoskop
Typ Objektivu Automatické
Značka tmddotda

Související produkty