2 KS Náhradní Pro Xiaomi Redmi Note 7 Zpět Skleněný kryt Lepicí Nálepky, Samolepky, lepidlo kryt baterie dveře bydlení RedmiNote7

Nový produkt

101.56 Kč

130.22 Kč

-23%

Štítky:

kryt kůže xiaomi redmi 7, redmi note 5 nahradit, kryt baterie xiaomi redmi 7, xiaomi redmi poznámka 2 kovový zadní kryt, zadní fotoaparát skla redmi note, nálepka xiaomi redmi note 4, zpět pouzdro pro xiaomi redmi note 5, redmi note 7 opravy, zpět redmi note 7, xiaomi redmi note 4x globální kryt baterie

2 KS Náhradní Pro Xiaomi Redmi Note 7 Zpět Skleněný kryt Lepicí Nálepky, Samolepky, lepidlo kryt baterie dveře bydlení RedmiNote7 1. Produkty Detaily: 2 KS Náhradní Pro Xiaomi Redmi Note 7 Zpět Skleněný kryt Lepicí Nálepky, Samolepky, lepidlo kryt baterie dveře bydlení RedmiNote7 3. Balení: Všechny Mobilní Telefon, Náhradní Díly Zabalené v anti-statické tašky s pěnou box, aby zajistily bezpečnost v dopravě. 4. Dodání do 2 pracovních dnů po potvrzení platby. 5. Vynikající po-prodejní servis. nabízíme 3 monthes záruky; 6, Informace: sdílíme nejnovější informace mobilních telefonů náhradní díly na Čínském trhu se všemi našimi zákazníky.

Upozornění: 1. Jakmile zásilka dorazila, ZKONTROLUJTE prosím, zda produktů v DOBRÉM stavu. 2. Jsme profesionální dodavatel , VŠECHNY Produkt Testován pracuje před odesláním, Prosím, neinstalujte před Testováním. Pokud je Výrobek poškozen po Instalaci . Nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství. 3. POKUD jste spokojeni s produkty, po testování. PAK můžete nainstalovat na vašem telefonu. 4. Pokud máte jakékoliv dotazy, nebo nejsou spokojeni s našimi produkty, Kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste obdrželi produktů,Nebo se budeme léčit, že produkty získané v dobrém stavu a funguje dobře, jak je popsáno. 5 . POKUD LCD je Již Nainstalován a najít nějaký problém. Prosím, pošlete nám zpět do 3 dnů . Naše technika bude plně otestovat. pokud se na displeji LCD NENÍ rozbité nebo poškozené ,zašleme vám náhradní ( návrat expediční poplatek bude placen vámi Budeme platit poštovné poplatek za opětovné odeslání. ) POZNÁMKA: O Deklarovanou celní Hodnotu, můžeme to udělat podle toreal hodnotu, ale nejsme zodpovědní za žádné celní problematice v cílové zemi, protože Špatně Deklarované Hodnoty. Doprava:

Budeme schopni dostat je dodáno prostřednictvím DHL, EMS, HK AIR Mail na vaší volbě. Nebo vám můžeme nabídnout nejekonomičtější a nejbezpečnější způsob dopravy. Naším cílem je, aby se vaše cílem dostat vás nejlepší způsob, jak se vám líbí.

DHL obvykle trvá 3-5 dní, aby se dostanete.

EMS obvykle dosáhnout v 7-15 dní.

Čína letecky, epacket obvykle dosáhne po celém světě v 15-35 dní .

Zpětná vazba:

1. To je velmi důležité pro vás, zkontrolujte možné zprávy ve vašem e-mailu nebo na www.praktickylekar-dubi.cz, aby první tři dny po zaplacení, protože tam je velmi pravděpodobně informace, že je na vás čeká na odpověď, s cílem vyhnout se zpoždění odeslání z balíčku.

2. Nějaké další otázky, prosím neváhejte a kontaktujte nás. Budeme vás odpověď co nejdříve.

3. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu. Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, každý vlastní 100% spokojenost. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní/neutrální zpětnou vazbu. Bychom se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém.

test ok před odesláním
Místo Původu
Kompatibilní model 2
Design
Materiál
Kompatibilní Značka Pro Xiaomi Redmi Note 7
Číslo Modelu Pro Xiaomi Redmi Note 7
Sytle
Kompatibilní model 1
Kompatibilní model 3
Značka Ivibrate
Funkce
Typ

Související produkty