1KS YT912 Transparentní Hadice 24# ID 6.4 mm*OD 11.4 mm Silikonové Trubice Hadice pro Peristaltická Čerpadla, Instalatérské Hadice 1Meter

Nový produkt

108.41 Kč

114.02 Kč

-5%

Štítky:

střídavý motor vodou, hluboké čerpadlo, mini micro ponorná čerpadla vodní čerpadla, 25g kovové servo, 180w čerpadlo, at89c51, bezkartáčové čerpadlo vody, peristaltické čerpadlo krokový, aod210, 900v tranzistor

Silikonové Trubice

Hadice pro Peristaltické Pumpy

vnitřní průměr:6.4 mm

vnější průměr:11,4 mm

1 Metr

Ukazuje, cena za 1 m

Kolik metrů si Vzít, kolik kusů

Celý kořen spolu.

Úvod:

Peristaltické čerpadlo se silikonovou hadičkou je podle dynamický výkon peristaltické čerpadlo a tok různých materiálů, vyrobené z různých vlastnosti silikonu a měkké trubky.Obecné domácí peristaltické čerpadlo se silikonovou hadičkou je dodáván ve dvou formách: jeden je platinový vulkanizace silikonu trubice, znaky a měkké měkké, lehce průhledné, stěny hladké, s nízkým obsahem bílkovin, s nízkým obsahem bílkovin, penetrace, použitelné pro farmaceutické a biotechnologické oblasti, rozsah teploty: - 51 ~ 238 ℃);Jiný druh je silikonové trubice vodíku, a jeho charakter měkké, lehce průhledné, hladké vnitřní stěny, ekonomické účinnosti, dlouhá životnost, teplotní rozsah: 238-51 ~ (℃), může být potřeba, která mají zvláštní vlastnosti, jako jsou žíravé kapaliny.

Charakteristika:

1. Mají určitou pružnost, jmenovitě trubky tvar můžete rychle obnovit radiální komprese;

2. Má určitou odolnost proti opotřebení, houževnatost, dobrou odolnost proti roztržení;

3. Dobrá vzduchotěsnost, žádný únik,

4. Dobré adsorpce, nízká teplotní odolnost, není snadné stárnutí, žádné otoky, odolné proti korozi, nízká depozice

Vyberte si peristaltické čerpadlo princip silikonové trubice

Odolnost vůči chemické korozi/chemická kompatibilita:

Přenos různých kapaliny, hadice by mělo být ukazují některé vynikající chemické vlastnosti, se nazývá chemická kompatibilita.Jako například: dobré adsorpce, nízká teplotní odolnost, není snadné stárnutí, žádné otoky, odolné proti korozi, nízká depozice, chemické korozní odolnost klesá s nárůstem teploty, a žádný vliv na zkumavky při pokojové teplotě, chemických látek, může se teplota zvyšuje dopad na hadici.

Pod tlakem

Použití peristaltické čerpadlo omezen hadice tlak výkon.Pokud tlak v systému je více než mezní hadice tlakové, hadice bude bobtnat, což vede k nadměrné opotřebení hadice nebo hadice praskla.Faktory, které mají vliv na hadici tlak: podíl materiál, průměr a tloušťku stěn, atd.

Teplota

Hadice přizpůsobit pracovní teplotní rozsah je uživatelsky faktorem, aby zvážila.Teploty různých materiálů, mají různé výkonnosti.

velikost

Velikost hadice má přímý vliv na provoz, dobré čerpadlo design zváží použít hadici vnitřní průměr a tloušťka stěny, zápas to nejlepší, velikosti trubky nebo potrubí rozsah čísel.Vnitřní průměr hadice určuje tok;tloušťka Stěny vliv na odpružení hadice je komprese schopnosti, má také velký vliv na životnost hadice.

Hadice flexibilní/pružná/život

Různé trubky vytlačovací váleček opakovaně, tření, odolnost, schopnost se liší.Jiný typ trubky, potrubí, čerpadlo, hlava, běží speed má jiný život.V čerpadle systému tzv. flexibilních život, život v konkrétní aplikaci, charakteristiky čerpadla je velmi konzistentní.Vyberte si dlouhý život, tlustostěnné trubky, vyberte si velký průtok čerpadlo běží na nižší rychlost může získat delší životnost hadice

Přejděte do mého Obchodu:

Platba:

Přijímáme všechny platební jak je uvedeno níže.

Kreditní karty, T/T banka, Moneybookers, debetní karty.

Pokud máte jakékoli otázky o platbu,prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud máte nějaké problémy s platbou,můžete získat pomoc z tohoto odkazu.

Doprava:

Budeme loď z pozemků do 1-3 dny po zaplacení schválen.

Používáme globální Ekonomika Lodní, takže nebudeme poskytovat sledovací čísla.Pokud potřebujete sledovací číslo, musíte mi to říct, a platit extra $1.5. Prosím, pochopit!

Objednávky o víkendu nebo ve svátek bude expedováno v pondělí nebo následující pracovní den.

Pokud to není skladem,budeme potřebovat trochu času na zpracování a necháme upozornění nebo zprávy.

Nechceme platit za celní daň z místních zvyků.

Dodací lhůty jen pro odkaz.To bude rychlejší nebo pomalejší, někdy.Jak to není velmi stabilně dopravu tím, China Post Air Mail.Zpracujeme každý parcelss.

Přibližná dodací lhůta do různých zemí níže je jen pouze pro informaci, která se odhaduje, není zaručena.

1: USA: 10-39 pracovních dnů.

2: Kanada: 15-55 pracovních dnů.

3: Europe země: 15-55 pracovních dnů.

4: Ostatní země: 15-55 pracovních dnů.

Lodní způsoby:

Využíváme především China Post Ekonomika Letecké Pošty doručit zásilku.

Náhradní/Výměnu/Vrácení:

Prosím, zkontrolujte, zda balení a předměty, pečlivě po obdržení.Pokud je poškozené,prosím, připínáček obrázky jako důkaz první.Pak byste mohli kontaktujte nás pro po prodejní servis.

Prosím, laskavě kontaktujte nás první, pokud tam je nějaké problémy s objednávkou před zahájením sporu.Díky za vaše pochopení a podporu.Budeme řešit, až to, aby každý zákazník spokojen v rozumný způsob.

Pokud nechcete dostávat zásilky v rámci záruční doby,prosím, laskavě počkat na více času.Vaše zásilka může být zpožděn o obrovské pozemky, na post,tak se proces pomalu, než je obvyklé.

1: akceptujeme výměnu nebo nahradit během 14-30 dnů za vadné položky, Nebo pokud jste obdrželi nesprávnou položku.Nebo můžeme vrátíme peníze zpět.

2: Kupující, kteří si kupují špatné zboží by měl kontaktujte nás v čas, nicméně pokud je špatné zboží, co jsme poslali, a vy potřebujete nás k nápravě,

Pak je třeba, aby si dovolit všechny náklady (zahrnuje původní nákladní, manipulační poplatky a návrat nákladní, atd.)

3: Nežádaný produkt vrátí, bude účtováno 15% doplňování poplatek, pokud položka je stejná jako podmínku, které jsme vyslali.Kupující musí zaplatit za přepravní poplatek za odeslat zboží zpět.

Značka Pixiuonline
Typ Potrubí
Číslo Modelu YT912

Související produkty