Profesionální Snílek Drone s 4K HD FPV Kamera Vrtulník Střídavý Motory GPS Quadcopter WI-fi RC Dron Dlouhou Dobu Letu

Nový produkt

5 300.05 Kč

12 045.61 Kč

-57%

Štítky:

camara digitální fotoaparát, průmyslové usb nabíječka, sg900, rc truck, quadcopt, fpv motor, herní notebook, Střídavý, dron s 4k kamerou a gps, video kamera

Potensic Nových Členských--Potensic Snílek 4K Drone pro Dospělé a Mládež s 31Min Doba Letu S 1 baterií : 31 Minut Doba Letu S 2 baterie : 62 Minut Letového Času

4K Fotoaparát s Sony Senzor

Je dodáván s 4K fotoaparát s auto-expozice funkce, Potensic Snílek drone může střílet 4K high-kvalitní fotografie a filmu-úroveň videí, umožňují zachycení videa nebo obrázky s lepší citlivost na světlo a barevnou věrnost. Inteligentní Letové Režimy

Pracuje jako váš profesionální fotograf, to Potensic Snílek drone dostupné režimy zahrnují následujte mě, kruh letu a waypoint letu s ovládání APLIKACE. Jen relaxovat a vychutnat si zábavu z létání a natáčení z výše. Najít Ztracené Drone

Tento GPS drone může ztraceny v důsledku umělých provozu nebo větrném počasí. Ale nebojte se, naše exkluzivní PotensicPro Aplikace může nahrávat drone poslední kapku nebo zmizí místo, umožnit pilotům sledovat na app mapě, jak sledovat a najít drone zpět snadno.

2 hodiny Rychlé Nabíjení pro 31Mins

Potensic Snílek drone integrované technologii rychlého nabíjení může být plně nabité během 2 hodiny pro 31mins max doba letu. Také inteligentní 4S baterie s přebíjení a přes-vybití ochrany, větší bezpečnost než kdy jindy. Teleskopické Dálkové Ovládání

Smartphone drží prostor je teleskopický od 97-178 cm, vhodný pro různé velikosti telefonů. Všechny joysticky jsou uloženy v dálkovém ovládání je horní úložný box , prosím, zkontrolujte a nainstalujte je před dron take-off. Jednoduchá Instalace a Kalibrace

Quick-uvolňování šroubů, prosím, ujistěte se, že šrouby jsou správně nainstalován a pevně. Kromě toho, naše Potensic Snílek 4K dron není třeba druhé-čas kalibrace ve stejné 300km oblasti(od první kalibrace. místo). Specifikace:

Fotoaparát: rozlišení 4K, 1/3 CMOS 13 MPX Snímače Sony, 8MP Objektiv

Rozlišení obrazu: 3840 x 2160

Video Rozlišení: 2688 x 1512, 30 FPS

Objektivu: zorné POLE 78° / 0-90° nastavitelné

Doba letu: 31 minut(2 hodiny nabíjení)

Max přenosová vzdálenost: 800 m(bez překážek)

Hmotnost: 765g ( 26.9 oz)

Velikost: 350 * 320 * 195 mm (13.7 * 12.59 * 7.67 v) Balení Seznam:

1 * Potensic Snílek 4K Drone

1 * Vysílač(vestavěná baterie)

1 * 3000mAh Drone Baterie

1 * Drone AC Kabel

1* Dvojice Vrtulí

1 * Drone Nabíječka

1 * USB Nabíjecí Kabel(pro dálkové ovládání)

1 x Uživatelská Příručka

MULTIFUNKČNÍ 4K DRONE

S multi-funkcí, jako následuj mě, kruh letu, waypoint letu, přesné nadmořské výšky letu, automatický návrat, jeden klíč vzletu/přistání, bezhlavý režim, nouzové zastavení, FPV, APLIKACE, kontroly a tak dále. Připravte se na nejjednodušší a nejvíce intuitivní zážitek z létání!

SNADNÉ NASTAVENÍ, RYCHLÉ UVOLNĚNÍ

Dodává se s quick-uvolňování šroubů lze nastavit s žádné šrouby v několika sekundách. Dálkové ovládání byl připojen může být použit po zapnutí. (Poznámka: joysticky jsou uloženy v dálkovém ovládání je horní úložný box). Inteligentní kalibrace-je třeba kalibrovat jednou, ale ne více kalibrovat v 186.4 mil(300 km). Uložit složité párování krok, snadné nastavení a rychlé uvolnění.

GPS & APP-NIKDY SE ZTRATIL

Tento Potensic Snílek 4K kamera drone může auto vrátit se Domů, právě když nízký stav baterie/signál ztratil/jeden klíč pochválit v pořádku GPS oblasti(více než 6). Kromě toho, exkluzivní APLIKACE(PotensicPro) může nahrávat drone umístění v reálném čase, vám pomůže najít zpět ztracené drone snadno. Žádné další starosti o ztrátu. Max. Výstup Rychlosti 5m/s Max. Klesání, Rychlost 2m/s Max. Létající Rychlost 8m/s Max. Limit Výška 393ft (120 M) Max. FPV Vzdálenost 800 m(bez překážek) Exkluzivní APLIKACE PotensicPro Časté otázky A odpovědi:

Nemůžu se Vrátit Domů? --Prosím, otevřete GPS režimu a létat drone v široké oblasti, na které se vztahuje v pohodě GPS signál(více než 6) .

Kompatibilita? --4K kamera drone (App-PotensicPro ) může pracovat s 5G wifi zařízení na Android 5.0 nebo vyšší a iOS 9.0 nebo výše.

Nemůžu vyfotit/ záznam videa? --Prosím, ujistěte se, že máte nainstalován na micro SD kartu(4-128 GB, Třída 10 a výše) správným směrem.

Jak Fungují? --Prosím naleznete v příručce uvnitř balení nebo video na této stránce na "Související Video Šortky" sekce před tím, než operace.

Chybí joysticky?--Všechny joysticky jsou uloženy v dálkovém ovládání je horní úložný box, prosím, zkontrolujte a nainstalujte je před vzletem.

Rozměry 45*35*25
Záruka 1Years
MULTIFUNKČNÍ 5 FPV, ovládání APLIKACE
Varování NO
Původ KN(Původu)
Značka Potensic
Multifunkční 1 následujte mě, kruh letu, waypoint letu
Nabíjecí Napětí 4,7 V
Funkce Dálkové Ovládání
Letové vzdálenosti 800M
4k UHD kamera 4k fotoaparát s 90° nastavitelný UHD Objektiv
Číslo Osvědčení HK1911122855E
Kontrolní Kanály 4 Kanály
Výška Letu 120M
Dálkové Ovládání Ano
Balíček Zahrnuje USB kabel
MULTIFUNKČNÍ 6 GPS & APP-NIKDY SE ZTRATIL
Věkové Rozmezí > 14 let
MULTIFUNKČNÍ 4 bezhlavý režimu, nouzové zastavení
Číslo Modelu SNÍLEK 4K P1
Typ VRTULNÍK
Controller Baterie Poplatek
Dálkové Vzdálenosti 800M
31MINS MAX DOBA LETU 3000mAh 4S inteligentní baterie
Napájecí Zdroj elektrické
Režim Řadiče MODE2
Letecké Fotografie Ano
Multifunkční 2 přesné nadmořské výšky letu, automatický návrat
Multifunkční 3 jeden klíč vzletu/přistání
Materiál Plastové
Doba Nabíjení 2 hodiny
Certifikace CE
Stav Sestavy Ready-to-Go
Čárový kód No
CE Certifikát
Doba Letu 30-35mins
Zátky Typu USB
Motor střídavý motor

Související produkty